Na nowe ubrania potrafimy wydawać ogromne pieniądze i to każdego miesiąca. Mimo iż w głębi serca wiemy, że do niczego ich nie potrzebujemy, bo ledwo co zamykamy swoją szafę, nie możemy oprzeć się pokusie udania się z przyjaciółką na sobotnie zakupy. A potem z przerażeniem oglądamy stan swojego konta, widząc, że po raz kolejny na same fajne sukienki wydałyśmy tysiąc złotych. Czy jesteśmy więc w stanie nie rezygnować z tych przyjemnych zakupów, a jednocześnie oszczędzać?

Fajne sukienki

Fajne sukienkiWszystko jest możliwe, ale wymaga to od nas zmiany metody robienia zakupów. Przeważnie bowiem udajemy się na nie do popularnych i wszechobecnych galerii handlowych. Dla Polaków stały się one ulubionymi miejscami spędzania czasu podczas weekendów. Gdy nie wiemy co ze sobą zrobić, mamy godzinę przerwy w pracy lub po prostu się nudzimy, jedziemy do ulubionego pasażu handlowego i tam poddajemy się zakupowemu szaleństwu. A niestety butiki występujące w takich placówkach nie są zbyt tanie. Za zwykłą bluzkę nieraz musimy zapłacić sto złotych, dlatego te najlepiej prezentujące się sukienki potrafią nas kosztować i dwieście złotych. W zamian nie otrzymujemy wcale wysokojakościowej odzieży. Butiki występujące w galeriach handlowych są typowymi masówkami, które zawsze stawiają na ilość, a nie na jakość.

Gdzie robić zakupy?

Na szczęście całkiem fajne sukienki zdobędziemy też w licznych sklepach internetowych. Jeżeli nigdy nie zamawiałyśmy żadnych ubrań przez Internet, spróbujmy to zmienić. W wolnej chwili, gdy będziemy się nudzić i normalnie już udałybyśmy się do galerii handlowej, poszukajmy w sieci najmodniejszych i najpopularniejszych butików. Możemy również zapytać o nie swoje przyjaciółki czy koleżanki z pracy. Na pewno wielokrotnie robiły już one tego typu zakupy online i będą nam w stanie doradzić, w których sklepach opłaca się sięgać po poszczególne elementy garderoby. Prędko dostrzeżemy, że są one przede wszystkim znacznie tańsze. Sklepy internetowe mogą przy niewielkich kosztach utrzymywać się na rynku, a to pozwala im na regularne obniżanie cen sprzedawanych produktów.

Jest jeszcze taki jeden typ sklepu, w którym znajdziemy i tanie, i fajne sukienki. Chodzi oczywiście o lumpeksy, na które jeszcze kilka lat temu panowała ogromna moda. Dziś trochę o nich zapomnieliśmy, podczas gdy wciąż możemy w nich dostać ubrania światowej sławy projektantów i najsłynniejszych marek. Największych ich atutem jest jednak to, że kosztują one grosze!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here