Gdzie zrobić przyjęcie urodzinowe?

Urodziny warto uczcić w szczególny sposób, organizując przyjęcie dla najbliższych. Zastanawiasz się, gdzie je urządzić? Przedstawiamy wady i zalety różnych rozwiązań.

Urodziny w domu

Urodziny w domu to najlepszy pomysł, gdy organizujemy niewielkie, kameralne przyjęcie dla najbliższych. Jeżeli jedynie zamierzasz zaprosić rodzinę lub dwie przyjaciółki, nie ma sensu wynajmować sali w restauracji. W takim wypadku nie poniesiesz dużych kosztów – podasz własnoręcznie przygotowane potrawy lub ciasto, które sam upieczesz, nie będziesz mieć też problemów ze sprzątaniem. Jeżeli jednak zamierzasz zaprosić więcej osób, może to być zły pomysł, gdyż w domu nie będzie wystarczającej ilości miejsca i łatwo powstanie bałagan. W takim przypadku również musisz liczyć się z tym, że bardzo dużo czasu spędzisz w kuchni, możesz być więc zmęczony.

Urodziny w restauracji

W przypadku, gdy planujemy zaprosić większą ilość gości najlepszym rozwiązaniem będą urodziny zorganizowane w restauracji. Przyjęcie urządzone w przestronnym, estetycznym wnętrzu, gdzie kelnerzy podadzą nam do stołu smaczne potrawy na długo zapadnie w pamięci Twoich gości. Zaletą tej opcji jest fakt, że nie będziesz musiał zmywać, a jedzenie zostanie przyrządzone profesjonalnie. Oczywiście, urodziny w restauracji zwykle są nieco droższe niż przygotowanie imprezy w domu, jednak stanowią zwykle o wiele lepszą atrakcję. Zanim zdecydujemy się na wybór konkretnego lokalu, warto wcześniej wypróbować dania (na przykład odwiedzając to miejsce samemu) lub poczytać opinie w Internecie. W okolicach Lublina warto zdecydować się na Zajazd Gościnny w Motyczu http://www.zajazdgoscinny.pl/restauracja.

Klub lub dyskoteka

Jeżeli wśród gości są osoby młode, dobrym pomysłem będą urodziny w klubie lub dyskotece. W dni robocze takie miejsca można wynająć za korzystną cenę. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w przypadku osiemnastek, gdy chodzi przede wszystkim o to, by się wyszaleć. Nie będzie to jednak dobry wybór, jeżeli zapraszamy osoby starsze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here