Zapominamy

Jak zapomnieć – o osobie, o zdarzeniu, o sytuacji, która była dla nas przykra. Nie ma na to idealnego rozwiązania, ale na szczęście można sobie z tym poradzić.

W dużej mierze to zależy od nas, ale też od ludzi i ogólnie otoczenia. Naszym konkretnym przykładem niech jest sposób na to, żeby zapomnieć o chłopaku, który nas zostawił. Nie jest to wdzięczny temat, ale nawet na takie tematy musimy rozmawiać i czytać. Przede wszystkim nie możesz się zapaść pod ziemię dla swoich bliskich z rodziny i przyjaciół. boisz się, że będą się nad Tobą litować, że będą dla Ciebie tacy dobrzy uprzejmi. A ty tego nie chcesz. Chcesz normalności i nie litowania się. Pamiętaj, że nie będą Cię do niczego zmuszać. Ty sama musisz swoją drogą przez to przejść, a twoja rodzina i przyjaciele po prostu zawsze będą przy Tobie i to właśnie chcą pokazać. Że nie jesteś sama mimo, że tak myślisz. Zacznij od wyrzucenia wszystkich rzeczy, które przypominają Tobie tą osobę. Zdjęcia w telefonie, pamiątki z wakacji, czy nawet ubrania – wszystko, co ma toksyczny związek z tym człowiekiem. Kolejną rzeczą, jaką powinnaś zrobić, to zmienić siebie zewnętrznie. Czyli może to być wizyta u fryzjera, albo kosmetyczki. To może się wydawać bezcelowe, ale w momencie, kiedy wyjdziesz z nową fryzurą, czy odświeżoną cerą, na pewno poczujesz się o wiele lepiej. bo kiedy nie potrafimy zapomnieć, to oznacza, ze nie wierzymy w siebie, w to, że pięknie wyglądamy i że jesteśmy wartościowym człowiekiem. W momencie, jak zaczynamy w to wierzyć, to oznacza, że powoli zapominamy,a to dobry krok. nie uleczy to wszystkich ran i naszych złych myśli, ale na pewno będzie już lepiej, niż wczoraj. A jutro jest nowy dzień i będzie jeszcze lepiej, bo musimy w to uwierzyć.

Zapomnieć nie jest łatwo, bo nawet, jeżeli nie mamy rzeczy materialnych w około siebie, to zostaje przecież pamięć i wspomnienia. Jednak i te można wykluczyć ze swojego życia. Wystarczy chcieć i dać upłynąć czasowi. Bo czas jest tak naprawdę w takich sytuacjach naszym najlepszym przyjacielem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrędkość internetu
Następny artykułSztuka zapraszania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here