Gwarancja pięknego widoku za oknem

Decydując się na budowę domu chcemy, żeby był on piękny, funkcjonalny, ekonomiczny i miał bardzo dobrą lokalizację. Odpowiednia lokalizacja zapewni nam piękny i wspaniały widok z okien naszego domu. Dzisiaj ten widok możemy jeszcze bardziej uwypuklić decydując się na system okien przesuwnych. Ogromna szklana instalacja potrafi stworzyć niesamowity klimat i wpasować się do stylu każdego wnętrza.

Dlaczego okna przesuwne?

Systemy okien przesuwnych są wielkogabarytowymi okiennymi przeszkleniami. Montaż ich jest czynnością bardzo trudną i ciężką a sam koszt instalacji okien przesuwnych bardzo wysoki. Jednak w przypadku, gdy koszty nie grają roli a za oknem szykuje się nam widok zapierający dech w piersi warto zainwestować w tego typu okna. Ponadto dzisiejsi producenci okienni starają się stworzyć okna przesuwne pasujące do każdego wnętrza a co za tym idzie proponują swoim klientom ciekawe wzory okuć oraz urozmaicone metody wykończeniowe okien przesuwnych.

Z czego są wykonane przesuwne okna?

Największą popularnością cieszą się okna przesuwne wykonane z PCV, producenci produkują też okna z drewna i aluminium. Same okna przesuwne są nie tylko przesuwane, proponuje się dziś okna uchylno-przesuwne, podnośno-przesuwne oraz rozpieralne. Dobór odpowiednich okien do danego wnętrza zapewni funkcjonalność tychże okien, ich energooszczędność oraz elegancję i stosowny design.

Innowacyjne rozwiązania

Zainstalowanie okien przesuwnych to dzisiaj innowacyjne i nowoczesne rozwiązania stosowane w stolarce okiennej. Konstrukcje okien są solidne, gwarantują doskonałe funkcjonowanie i użytkowanie przeszkleń, które mają gwarancje niezawodności na wiele lat. Używane prowadnice i wózki jezdne dają możliwości bardzo lekkiego przesuwania skrzydeł okiennych. Zawsze istnieje możliwość dopasowania przeszkleń do danego wnętrza jak również możliwość osadzenia okien z progiem niskim lub wysokim. Ponadto zamontowanie okien przesuwnych może doskonale współgrać z systemem alarmowym w danym domu.

Nowe wzory i nowe propozycje producentów okiennych

Ciekawą i oryginalną propozycją okien tarasowych są okna składano – przesuwne. Tego rodzaju okna mają możliwość zsunięcia skrzydeł co powoduje, że powstaje pełna wolna przestrzeń bez żadnych słupków. Inną nową propozycją producentów są okna odstawno – przesuwne, które z kolei charakteryzują się specjalną konstrukcją mikrowentylacji pomieszczenia. W ofercie okien przesuwnych wciąż pojawiają się nowe i ciekawe propozycje.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Internorm

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here