Poczekalnie fryzjerskie AYALA

Każdy właściciel salonu fryzjerskiego chce, aby klienci byli zadowoleni i chętnie wracali, aby ponownie skorzystać z oferowanych usług. Coraz częściej możemy spotkać pięknie wyposażone i urządzone zakłady fryzjerskie z bardzo profesjonalną obsługą. Konkurencja na rynku jest tak duża, że nie dość, że trzeba inwestować w profesjonalną i wyszkoloną kadrę, trzeba także zachęcić klientów komfortowym i funkcjonalnym wyposażeniem. Zakładając swój salon warto zatem skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą nam dobrać meble oraz inne akcesoria. Dzięki temu klienci będą zadowoleni, a zatrudnieni przez nas fryzjerzy będą mogli skupić się na świadczonych usługach.

Firma AYALA

Firma AYALA to wiodący producent wyposażenia zakładów fryzjerskich oraz gabinetów kosmetycznych. Ich oferta jest bardzo szeroka, od suszarek, czy innego elektrycznego sprzętu, po fotele, poczekalnie, szafki, taborety fryzjerskie oraz meble o większych gabarytach. 25 lat doświadczenia na rynku sprawia, że projektanci firmy wiedzą, jak skonstruować meble, aby były komfortowe dla klienta oraz funkcjonalne. Firma AYALA wyposażyła już wiele salonów nie tylko na terenie Polski, lecz także w innych krajach Europy. Projektanci firmy AYALA stawiają przede wszystkim na jakość i funkcjonalność. Dzięki temu są w stanie stworzyć meble oraz akcesoria, które będą ułatwieniem w pracy fryzjera.

Obsession Kanapa

Sofa Obsession R z oferty AYALA

Poczekalnie firmy AYALA

Pierwszą rzeczą, którą widzi klient wchodząc do salonu jest recepcja i poczekalnia. Dlatego ważne jest, aby były one estetyczne oraz czyste, ponieważ stanowią swoistą wizytówkę danego zakładu. W poczekalni przede wszystkim musi znajdować się bardzo wygodna kanapa, na której mogą usiąść oczekujący na swoją wizytę klienci. Takie kanapy i sofy można znaleźć w ofercie firmy AYALA. Wszystkie oferowane produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a klienci na pewno docenią ich wygodę. Dodatkowo, firma AYALA oferuje różnorodne projekty, dzięki czemu będą one pasować zarówno do klasycznych wnętrz, jak i tych bardziej nowoczesnych i awangardowych. Praktycznie w przypadku każdej kanapy istnieje możliwość wyboru koloru tapicerki, dzięki czemu nasze wnętrze będzie jeszcze bardziej indywidualne.

W poczekalniach fryzjerskich nie może także zabraknąć stolików na kawę oraz szaf i wieszaków na ubrania klientów. Warto także zainwestować w specjalne gablotki, które pozwolą nam w estetyczny sposób wyeksponować produkty, z których korzystają fryzjerzy podczas pielęgnacji włosów.

Recepcje firmy AYALA

Wizytówką każdego salonu powinna być recepcja. Nawet jeżeli zakład fryzjerski jest mały, musimy wygospodarować kawałek przestrzeni na zabudowę recepcji. Niezależnie od tego, ile mamy miejsca, recepcja powinna być schludna i estetyczna. I właśnie takie meble oferuje firma AYALA. Także w tym przypadku podstawą każdego produktu są wysokiej jakości materiały, z których zostały wykonane meble. Dodatkowym atutem firmy AYALA jest możliwość stworzenia mebli na miarę specjalnie na potrzeby danego salonu fryzjerskiego.

Więcej na ayala.com.pl

AYALA S.A., ul. Julianowska 59A, 05-500 Piaseczno. Tel. 22 702 03 33.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here