Projekt mieszkania dla singla

Od 2013 roku na rynku nieruchomości można zauważyć zdecydowane ożywienie po wcześniejszym kilkuletnim kryzysie gospodarczym. Coraz więcej deweloperów zaczęło wdrażać w życie nowe inwestycje, a i nabywców mieszkań znajduje sie coraz więcej. Ceny mieszkań ustabilizowały sie na pewnym poziomie, i przez ostatnie dwa lata nie chcą nawet drgnąć, ani w jedną ani w drugą stronę.

Rynek mieszkaniowy
Logiczne może się wydawać, iż czym większe mieszkanie, tym cena powinna być za metr wyższa (nie dotyczy ta zasada apartamentów – czyli mieszkań o znacznie podwyższonym standardzie). paradoksalnie jest dokładnie na odwrót. To właśnie te największe mieszkania, metrażowo są najtańsze, natomiast najwyższe ceny za metr osiągają kawalerki i niewielkie mieszkania.

Kawalerki i mieszkanie dla singli
Zdecydowanie można także zauważyć pewien trend w projektowaniu budynków mieszkalnych przez architektów. Coraz więcej przestrzeni mieszkalnej przeznaczanej jest na niewielkie mieszkania 2 pokojowe bądź kawalerki. Znaczną popularnością cieszy się także już nie tylko projekt własnego „m3”, ale także projekt mieszkania dla singla. Na rynku można spotkać wiele firm wyspecjalizowanych właśnie w tego rodzaju mieszkaniach (należy do nich m.in.: http://intellio.pl). odpowiednie zaprojektowanie małego mieszkania bądź kawalerki, z pełnym i funkcjonalnym wykorzystaniem niewielkiego metrażu jest nie lada wyczynem i zadanie takie powinniśmy powierzyć specjalistom – wówczas będziemy mieli pewność, że wykorzystaliśmy naszą ograniczoną przestrzeń mieszkalną w stu procentach.

www.4samples.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here