Długa sukienka wieczorowa

Ubrania zawsze muszą być dobrze dobrane do sylwetki. Jednak szczególnie istotne staje się to w przypadku większych wyjść. Każda kobieta chce wtedy wyjątkowo wyglądać. Jednak niezbędne jest prawidłowe podkreślenie ciała, aby uzyskać zamierzony efekt.

Długa sukienka wieczorowa wbrew pozorom daje nam wiele możliwości

Długa sukienka wieczorowa wbrew pozorom daje nam wiele możliwościJednak musimy dostrzegać nawet niewielkie niuanse. Często nawet drobna zmiana miejsca przeszyć pozwala znacznie wpłynąć na wygląd całej sylwetki. Priorytetem w takiej sytuacji powinno być wyrównywanie proporcji. Robi się to głównie przy pomocy kroju. Rozmieszczenie warstw materiału pomoże dobudować objętość w odpowiednich obszarach. Jest to najprostsza metoda uzyskania zadowalającego efektu. W celu poszerzenia bioder możemy zdecydować się na bardziej rozkloszowane sukienki. Zazwyczaj używa się w nich nieco więcej warstw. Dzięki temu dół doskonale się rozkłada i tworzy spójną formę. Może być również szyty z koła.

Jednak zazwyczaj taka metoda jest stosowana przy krótszych kreacjach. W przypadku tych sięgających do kostek nie jest to niezbędne. Dla lepszego efektu końcowego możemy zdecydować się również na dodanie nieco bardziej sztywnych tkanin na sam spód. Dzięki temu uniosą delikatne szyfonowe warstwy i pozwolą utrzymać je w odpowiednim miejscu. Nada to objętości całej sukience. Jednak w takim przypadku powinniśmy zwrócić uwagę również na wygląd górnej części ciała. Niezbędne jest wyrównanie szerokości ramion i bioder.

Możemy zrobić to przy pomocy odpowiednio wykrojonego gorsetu

Jednak zazwyczaj niezbędne jest zastosowanie większej ilości biżuterii. W ten sposób przyciągniemy uwagę do górnej części sylwetki i będziemy w stanie ją optycznie poszerzyć. Z tego powodu tak ważne jest mierzenie sukienki razem z biżuterią. Da nam to pełną kontrolę nad finalnym efektem. W takim przypadku niezbędne jest zgranie wszystkiego kolorystycznie. Powinniśmy dbać, aby cała stylizacja była spójna. Pozwoli nam to uzyskać idealny efekt. Dodatki mają jedynie dopełniać sukienkę. Z uwagi na to bezpiecznym wyjściem jest wybranie ich w neutralnych kolorach. Cyrkonie i przezroczyste kamienie odnajdą się w tym idealnie. Jednak warto również zadbać o dobrą torebkę. Dopasowanie jej do sukni może być znacznie bardziej problematyczne. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na złote i srebrne modele. Istotne jest jedynie, aby dostosować je do ogólnej tonacji. Jeśli chodzi o buty najbardziej neutralne są beżowe szpilki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here