Najlepsze metody przedłużania i zagęszczania rzęs

0
1467

Piękne, hipnotyzujące spojrzenie to marzenie wielu kobiet. Niestety nie wszystkie z nas mogą pochwalić się naturalnie gęstymi i długimi rzęsami, ale nie ma powodów do rozpaczy… Z pomocą przychodzi zabieg przedłużania rzęs!

Dlaczego warto wybrać rzęsy objętościowe

Połączenie przedłużanych rzęs z makijażem daje piorunujący efekt. Nie bez znaczenia jest też fakt, że to  rozwiązanie w pełni bezpieczne dla zdrowia i nie obciążające naszych naturalnych włosków – pod warunkiem, że korzystamy z profesjonalnych produktów od sprawdzonych producentów. Zaliczyć można do nich firmę Posh Lashes, której oferta obejmuje zarówno rzęsy objętościowe, jak i na pasku.

Rzęsy objętościowe to metoda, której zadaniem jest przedłużenie i zagęszczenie – https://www.poshlashes.com/pl,rzesy-objetosciowe.html. Dzięki niej nasze spojrzenie nabierze powabu i uatrakcyjni nasz wygląd. Czemu akurat rzęsy od Posh Lashes? Powodów jest co najmniej 9! Właśnie tyle etapów musi przebyć produkt, aby pojawić się na sklepowych półkach, u kosmetyczek, a następnie na powiece klientek. Taka restrykcyjna kontrola jakości sprawia, że oferowany produkt jest gwarancją najwyższej klasy. Rzęsy objętościowe Posh Lashes charakteryzują się świetną sprężystością oraz intensywną barwą. Ponadto klientki mogą wybierać spośród modeli błyszczących bądź matowych.

Rzęsy na pasku – zalety

Ofertę Posh Lashes dopełniają rzęsy na pasku w trzech objętościach – https://www.poshlashes.com/pl,rzesy-na-pasku.html. Charakterystyczne cechy produktu to:

  • prosta, bezstresowa aplikacja, z którą poradzą sobie nawet nowicjuszki,
  • możliwość wielorazowego użytku (zazwyczaj nawet do 20 aplikacji),
  • bawełniany pasek w czarnym kolorze.

Rzęsy na pasku z to świetne rozwiązanie dla klientek, które pragną idealnego dopełnienia stylizacji i atrakcyjnego dodatku do makijażu. Trzeba jednak pamiętać, że paskowe rzęsy wymagają nieco innej pielęgnacji niż rozwiązania objętościowe Należy je zdejmować na noc i przechowywać w oryginalnej kasetce – w innym wypadku mogą uleć zniszczeniu i nie nadawać się do ponownego użytku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here