Super sukienki

Zima jest tą porą roku, w trakcie której przestajemy aż tak bardzo przejmować się swoim wyglądem zewnętrznym. Ważne stają się dla nas zupełnie inne rzeczy. Chcemy po prostu czuć się wygodnie i pragniemy, by było nam ciepło. Nie możemy przecież rezygnować ze swojego codziennego trybu życia i dalej musimy chodzić do swojej pracy czy szkoły. Niejednokrotnie oczekujemy na przyjazd tramwaju czy autobusu, a stojąc na świeżym powietrzu, mróz przenika przez naszą skórę i sprawia nam spory dyskomfort. Mimo wszystko nawet podczas tak nie sprzyjających warunków możemy dbać o swoją dobrą prezencję, wybierając dla siebie ubrania i modne, i ciepłe, i wygodne. Takie są właśnie super sukienki, które przygotowali dla nas projektanci z myślą o nadchodzącym zimowym sezonie.

Super sukienki

Super sukienkiW tym roku projektanci postawili na ukazanie naszej kobiecości i sensualności. Proponują nam ubrania bardzo romantyczne, przełamując dość mocno obowiązujące w ostatnich latach trendy. Bo gdzieś w tym wszystkim zatraciłyśmy swój naturalny wdzięk. Zaczęłyśmy ozdabiać swoje ciała bardzo kusymi, wręcz wyzywającymi strojami, które w wielu sytuacjach są po prostu niesmaczne. A to klasyczny romantyzm jest jednym z takich stylów, który będzie w stanie zawsze podkreślić nasz wdzięk i indywidualne piękno. Super sukienki na zimę 2018 porażają nas swoim minimalizmem. Nie pokazują ciała, a odsłaniają wyłącznie jego niewielkie elementy – same dłonie, szyję lub kostki. Nierzadko pojawiają się w nich pewne asymetrie, które tylko dodają nam uroku. Projektanci zainspirowali się bardzo mocno modą panującą w latach pięćdziesiątych. Swoje kreacje urozmaicają niesamowitymi falbanami, umieszczają na nich wyraźne kwieciste motywy i stosują różnego rodzaju asymetrie. Mimo iż pozornie to wszystko wydaje się nudne, jeżeli tylko spojrzyjmy na ostatnio organizowane pokazy mody, przekonamy się, że romantyzm nie musi wcale być sztampowy i zwyczajny. Odpowiednio zastosowany staje się wręcz oryginalny – zwłaszcza w obecnych czasach, w których zaczyna go nam mocno brakować.

Warto postawić na własny styl

Oczywiście nikt nie każe nam od razu biec do sklepu odzieżowego po te wszystkie zwiewne super sukienki na zimę 2018. Jeżeli nie czujemy się dobrze w romantycznych i kwiecistych kreacjach, absolutnie nie powinnyśmy ich nosić. Twórzmy po prostu swój własny styl i urozmaicajmy go modnymi dodatkami. W taki sposób pozostaniemy wierne swojemu gustowi, a jednocześnie będziemy ubierać się na topie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here