letnie bluzki

Świadome budowanie własnej garderoby jest niezwykle ważne. Ubrania które nosimy – żakiety, sukienki czy letnie bluzki – mają ogromny wpływ na nasz wizerunek. Możemy z łatwością podkreślić swoje atuty i wydobyć całe piękno, ale również przyćmić swoją urodę. Z uwagi na to warto zapoznać się przynajmniej z podstawowymi zasadami dotyczącymi wybierania ubrań. Dzięki temu tworzenie codziennych stylizacji będzie znacznie łatwiejsze, a z czasem stanie się instynktowne. Ważne jest, aby wszystkie zmiany wprowadzać stopniowo. Dzięki temu łatwiej się do nich przyzwyczaimy i staną się dla nas normą.

Odpowiedni ubiór a sylwetka

Cały proces przemiany nawyków należy rozpocząć od zdefiniowania typu naszej sylwetki. Zrobimy to dzięki specjalnym tabelom, na które możemy nanieść swoje wymiary. Najważniejsze są oczywiście różnice pomiędzy poszczególnymi obszarami. To one określają nasze proporcje i wskazują co ewentualnie powinniśmy skorygować. Na tej podstawie możemy już rozpocząć zapoznawanie się z zasadami dotyczącymi naszej sylwetki. Osoby o szerszych ramionach, które są większe niż biodra, powinny skupić się na poszerzaniu dolnej części sylwetki. Równocześnie istotne jest, aby góra nie przykuwała zbyt wiele uwagi. Z tego powodu niewskazane są ogromne naszyjniki oraz zdobienia znajdujące się przy szyi.

Letnie bluzki – jakość materiału

Warto również zrezygnować z wyrazistych wzorów. O wiele lepiej sprawdzą się zwiewne letnie bluzki z delikatnych materiałów. Jednak tutaj sprawa z wyborem może być nieco bardziej złożona. Należy oczywiście zwrócić uwagę na skład tkaniny, z której wykonana jest rzecz. To on będzie miał największy wpływ na komfort noszenia. Letnie bluzki powinny umożliwiać skórze swobodną wymianę powietrza. Dzięki temu idealnie sprawdzą się nawet w duże upały i będą zapobiegać poceniu się. W kwestii krojów warto postawić na nieprzylegające modele. Są one znacznie bardziej wygodniejsze w cieplejsze pory roku. Jednak mimo to letnie bluzki mogą doskonale kształtować sylwetkę. Dodatkowo powinniśmy skupić się na akcentowaniu bioder. Wszelkie spódnice, szczególnie z baskinkami, będą tu idealne i doskonale spełnią swoje zadanie. Warto również sięgać po obcisłe spodnie, które doskonale podkreślą kształt sylwetki.

Bardzo ważna jest również talia. Często się o tym zapomina. Warto jednak przy każdym stroju zaakcentować ją chociaż delikatnie. Doskonałe do tego będą paski. Ich grubość zależy już jedynie od naszych preferencji oraz charakteru całej stylizacji. Genialnym rozwiązaniem będą również sukienki, które posiadają zwężenie w pasie. Dzięki temu nadają całemu ciału bardziej klepsydrowy kształt. Kolejną bardzo ważną kwestią jest sięganie po odpowiednie kolory. Kluczowe jest tu, aby jak najlepiej pasowały do naszej urody. Tylko wtedy uzyskamy najlepszy efekt, który będzie doskonale podkreślał nasze piękno. Z uwagi na to należy zawsze kierować się odpowiednią paletą barw. Stworzymy ja bez problemy analizując kolor naszych włosów oraz oczu. Na tej podstawie jesteśmy w stanie określić jaki typ kolorystyczny jestem nam najbliższy. Będzie to ogromnym ułatwieniem zarówno w trakcie wyboru ubrań jak i biżuterii. Wszystko co mamy na sobie ma ogromny wpływ na to jak się prezentujemy. Warto zadbać, aby cała stylizacja była możliwie najbardziej spójna.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here