Naucz się pływać razem ze szkołą pływania Swimple. Zajęcia w Warszawie dla dzieci i dorosłych w 6 lokalizacjach

0
924

Dzieci potrzebują sportu. Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna, aby móc ich zachęcić do spędzania czasu w ruchu. W dzisiejszych czasach dzieci mocno obciążone są przez granie w gry i korzystanie ze smartfonów. Rośnie otyłość, również u dorosłych. Pogłębiło się to w związku z pandemią koronawirusa. Spędzamy coraz więcej czasu w domach, niż korzystać z siłowni, basenu i boisk, których jest pełno wokół. Już nawet bieganie trzy razy w tygodniu pomoże nam zrzucić zbędne kilogramy i zadbać o zdrowie. Z kolei pływanie angażuje wszystkie partie mięśni i jest jedną z lepszych dyscyplin, które swobodnie mogą uprawiać dzieciaki. 

Co daje pływanie? Korzyści zdrowotne z zajęć na basenie. Zapisz swoje dziecko do szkoły pływania

Nauka pływania dla dzieci Warszawa wymaga poświęcenia ze strony kilku stron. Przede wszystkim dziecko powinno chcieć nauczyć się pływać. Rolą rodzica jest zachęcenie swojej pociechy do jakiejkolwiek aktywności w wodzie, np. za sprawą wizyt w basenie. Profesjonalne zajęcia z instruktorem to kolejny krok, aby móc zdobyć umiejętność samodzielnego pływania. Potrzebne są do tego powtarzalność i regularność w postaci lekcji. Szkoła pływania Swimple stworzyła swój autorski program nauczania, razem z systemem motywacyjnym, który ma pomóc dzieciom w przyspieszeniu nauki pływania. Składa się on z pięciu poziomów zaawansowania, m.in. zapoznania ze środowiskiem wodnym i nabyciem pewności siebie. 

W momencie pływania, ciało człowieka angażuje wszystkie mięśnie. Szczególnie pleców, co jest istotne ważne dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej. Do zdrowych aspektów pływania zaliczyć jeszcze możemy wzmocnienie układu krwionośnego, redukcję stresu czy poprawienie wydolności płuc. A to tylko niektóre z zalet, niosą ze sobą częste wizyty na basenie.

Nauka pływania w Warszawie. Dołącz do szczęśliwej rodziny Swimple!

Szkoła pływania Swimple powstała w 2010 roku. Już od 12 lat zaprasza w swoje szeregi dzieci i dorosłych, którzy chcą nauczyć się pływać. Dla najmłodszych organizowane są letnie i zimowe obozy poza Warszawą, a także imprezy sportowe, w których mogą wziąć udział rodziny razem ze swoimi pociechami. Wykształcona kadra instruktorów składa się z absolwentów studiów pedagogicznych, byłych sportowców czy osób, które są przygotowane merytorycznie i praktycznie do prowadzenia zajęć. Nauka pływania Warszawa ze Swimple, to wspaniała forma spędzenia wolnego czasu w wodzie, bez znaczenia, czy chcesz nauczyć się pływania od podstaw lub udoskonalić swoją technikę. 

Za sprawą małych grup szkoleniowych każdy z uczestników może liczyć na pełne wsparcie trenerów, którzy znajdują się w wodzie. Wspólne treningi pływackie pomagają wypracować odpowiednie nawyki i relacje z uczestnikami, a także przełamać swój lęk, związany z pływaniem. Zapisz się na lekcje pływania ze Swimple. Aktualny grafik i wszelkie informacje znajdziesz na stronie internetowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here