klepsydra

Bardzo duża ilość kobiet decyduje się na dostosowanie ubioru pod typ swojej sylwetki i nic w ty dziwnego. Odpowiedni krój oraz wybór ubrania podkreśli wasze atuty, które powinny być uwidocznione, a ukryje wady lub miejsca, które się nam nie podobają. Sprawdź co powinnaś nosić, kiedy posiadasz figurę typu klepsydra.

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/sylwetka-typu-klepsydra/

Sylwetka typu klepsydra – czyli jaka?

Figura klepsydry jest to najbardziej pożądany typ figury kobiety. Często jest on określany jako „idealna kobieca sylwetka„. Wiele gwiazd decyduje się nawet na operacje plastyczne, aby osiągnąć tego typu sylwetkę. 

Czym cechuje się sylwetka typu klepsydra?

  • duży biust,
  • biodra proporcjonalne do ramion,
  • wąska talia

Czego unikać, kiedy posiada się ten rodzaj sylwetki?

Pomimo tego, że wiele osób uważa figurę klepsydry za idealną, to wcale taka nie jest. Osoby z taką sylwetką powinny unikać ubrań oversizeowych. Wszystko, co posiada większy rozmiar, jest proste i długie, absolutnie nie sprawdzi się dla klepsydry. Zakryje to wąską talię i zamieni klepsydrę w prostokąt.

Nie wskazane są także góry z brakiem dekoltu oraz golfy. Zaburzy to proporcje oraz zmniejszy biust. Nie będzie to wyglądać dobrze.  Bluzki z większym dekoltem bądź nadrukiem także mogą okazać się problemem. Nie musi być to oczywiście reguła.

Ćwiczenia i dieta – sylwetka typu klepsydra

Jeżeli posiadasz ,,idealną sylwetkę’, absolutnie nie znaczy to, że nie powinniście ćwiczyć ani zdrowo się odżywiać. Bardzo ważne jest to, aby prowadzić zdrowy tryb życia i jeść dobrze dobrane do naszej diety posiłki, które mają spory wpływ na nasz wygląd, ale także na nasze samopoczucie.

Na siłowni, ale także w domu warto jest ćwiczyć dolne partie ciała oraz stosować ćwiczenia, które pomogą wam podkreślić waszą talię. 

Nieważne czy kupicie sobie karnet na siłownie czy będziecie ćwiczyć w domowym zaciszu ważne jest to, abyście wykonywali ćwiczenia sumiennie i systematycznie.

Zobacz też: http://minimki.pl/jaki-posiadasz-typ-figury/

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here